piątek, 5 czerwca 2015

Mazurskie Spotkania Blogerów - sponsorzy.

Sponsorów na Mazurskich Spotkaniach Blogerów miało być niewielu. Jak zapewniały organizatorki, miało być ich można zliczyć na palcach jednej ręki. Może to i prawda, ale na pewno nie chodziło im o standardową, ludzką rękę. Ze spotkania wróciliśmy obładowani jak osiołki, co było tym bardziej problematyczne, że byliśmy z dwójką potworów i, że nie jechaliśmy bezpośrednio do domu, tylko zostawaliśmy jeszcze dwa dni na Mazurach. Z tego też powodu prezenty od sponsorów najpierw przeleżały swoje w szafie w pensjonacie, a potem odczekały na swoją kolej w domu... Ale jak już się do nich dobrałam, radochy miałam co nie miara. Także teraz pora na przedstawienie ich tutaj.

Sponsorzy:

AWM - naklejanki


Ziołolek - zestaw kosmetyków


Sublimacja24 - kubki i smycze


Soraya - zestaw kosmetyków


Sielski Box - torby


FM Group - kawy


Plus dla skóry - zestaw kosmetyków


Equilibra - szampon, mydełko, próbki


Sotin Polska - miniaturki płynów


Oillan Baby - zestaw kosmetyków


Tron - nocnik jednorazowy


Jak widzicie, jest tego całkiem sporo. Wiadomo, nie po prezenty jedzie się na takie spotkanie, ale bardzo miło się je otrzymuje, zwłaszcza, że tak jak już wspomniałam, miało ich być naprawdę niewiele.

Dziękuję jeszcze raz organizatorkom, sponsorom i patronom oraz przede wszystkim uczestniczkom za naprawdę miłe spotkanie.

5 komentarzy:

  1. TRON to jest to co nam zawsze ratuje sytuacje.Moja cora juz jako dwulatka siusia na nocniczek jest odpieluszkowana ale siku na trawke nie chce robic.TRON zabieram wszedzie doslownie bo tez nie wyobrazam sobie zeby sikala np w wc w supermarkecie.Teraz jest cieplo wiec jesli Twoj syn jeszcze ma pampersa to najlepsza pora na nauke a tron wiele ulatwi nie trzeba biegac do domu co chwile.

    OdpowiedzUsuń
  2. Soraya jest super. Też byłam na spotkaniu i dostałam zestaw, który okazał się niesamowity a krem kupiłam już dwa razy :)

    OdpowiedzUsuń