O nas

Ja


FilipiaMama, BorsiaMatka albo po prostu Magda. Z zawodu plastyk, z zamiłowania wszelkiego rodzaju dłubacz. Obecnie żona, matka dwójki dzieci, kobieta zajmująca się domem i firmą. Bloga założyłam, jak Fifi miał 4 miesiące za namową Męża. Wtedy wydawało mi się, że już nic ciekawego mnie nie czeka. Bardzo się myliłam;)

Mąż


Tata Filipa, przez większość nazywany Marcinem. Całe dorosłe życie szukał swojej drogi zawodowej. Branże, o które zahaczał tworzą kolorowy wachlarz. W końcu spodobało mu się prowadzenie własnego interesu. Wspina się, kręci filmy na YouTube i zapewnia rodzinie atrakcje.

Filip


 Fifi, Fifula, Borsuczek, Bobas czy zwyczajnie Filip. Urodzony 4.maja 2013 roku. Nasze oczko w głowie, kochany synek. Mała wiercipięta i charakterna, trudna do opanowania bestia. Starszy brat maleńkiej Zosi.

Zosia


Zosia, Zosinka, Borświnka. Urodzona 29 grudnia 2014. Sylwestra spędziła z Mamą na oddziale położniczym. Bawiłyśmy się dobrze;) Nasza kochana córunia, pulpecik, przytulanka. Uwielbia noszenie na rączkach i wieczorne krzyki. Jej pucułowate policzki są tak słodkie, że ma się ochotę je schrupać.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz