piątek, 21 marca 2014

Gazeta - doskonały pomysł na prezent!!!

Wielkimi krokami, a raczej kroczyskami zbliżają się do nas dwie bardzo ważne rocznice.
No dobra, tak naprawdę to jeszcze ponad miesiąc, ale już mi te okazje zaprzątają głowę.
2. maja minie pięć lat, jak wyszłam za Tatę Filipa, niby nic wielkiego, ale czas pędzi jak szalony. A dwa dni później, czyli 4. maja, nasz pierworodny skończy roczek.
Pewnie tak samo jak w tamtym roku, naszą rocznicę przyćmią urodziny Filipa.
Ale to nic. My i tak nie chcieliśmy dla siebie jakiejś fety, co nie zmienia faktu, że ja już nie odpuszczę. Rok temu rocznicę spędziłam na oddziale przedporodowym i nikt oprócz mojej babci nie pamiętał o naszym święcie. Więc w tym roku chciałam spędzić je tak, jak nie miałam okazji w zeszłym roku. W domciu, na kanapie, prawie we dwoje;)
Od dawna też zastanawiałam się nad prezentem dla męża. Chciałam, żeby było to coś wyjątkowego. Tylko właśnie co?
I tutaj jak z nieba spadła mi www.gazetomania.pl. Troszkę za wcześnie, ale co tam.
A czym to jest?
Nic prostszego. Gazeta z waszym zdjęciem i artykułem. Lub, jak ktoś woli, zdjęciem kogoś komu chce się zrobić prezent. Macie do wyboru ok. 70 gotowych artykułów, możecie je dowolnie edytować, wstawiać personalizacje, zdjęcia, daty, co tylko chcecie. Dostajecie taką gazetę oprawioną w ładną ramkę i wydanie nieoprawione. 
Przyznam szczerze, że z takim pomysłem się jeszcze nie spotkałam. Z Tatą Filipa od razu zgodziliśmy się, że będzie to dla nas piękny prezent na rocznicę ślubu. Wybraliśmy sobie śliczną mahoniową ramkę i, jak gazetka do nas dotarła, od razu znalazła miejsce u nas w przedpokoju, na widoku, jak tylko wejdzie się do mieszkania.
Mało tego, gazeta ma cztery strony, z czego pierwszą i ostatnią można edytować. Nie mogliśmy nie skorzystać z okazji i ostatnią stroną uczcić też urodziny naszego Bąbla. Przecież to bardzo ważny dzień. Najważniejszy w naszym życiu. Dlatego tam znalazło się zdjęcie naszego synka i artykuł na jego temat.
A ponieważ w pakiecie dostaliśmy jeszcze drugi egzemplarz gazety, będzie to dobry upominek na urodziny dla Filipa. A kiedyś na pewno genialna pamiątka.
W ten oto sposób, z gazety datowanej na 2. maja 2014, dowiadujemy się, że nasze małżeństwo zostało uznane za najlepiej dobrane małżeństwo w Polsce. Artykuł opatrzony jest życzeniami od redakcji z okazji 5. rocznicy ślubu. A na stronie 4. czytamy, że dzień pierwszych urodzin naszego syna został umieszczony w przepowiedni Nostradamusa;)
Pomysł oryginalny, zabawny i stylowy. Oprawiona gazeta pasuje do każdego wnętrza (można wybrać różne ramki). Na pewno każdemu spodoba się taki prezent.

19 komentarzy:

 1. Fajowe...gdzies ty to wynalazła...bardzo fajny prezent i pamiątka na lata...może kiedyś i ja się skuszę..my rocznice mamy końcem kwietnia :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo pomysłowe jeszcze się z tym nie spotkałam :) my obchodzimy rocznicę co roku i jak na złość któryś z chłopców zachoruje tuż przed północą i musimy wracać do domu. Na 10 zrobiliśmy przyjęcie, ale na następną pełną skłaniam się do odnowienia przysięgi małżeńskiej...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My na razie 5. więc nie szalejemy. Ważniejsze są pierwsze urodziny Filipa;)

   Usuń
 3. Fajny pomysł :D
  A rocznica to wcale nie jest "niby nic" kochana!. Gratulacje i życzę kolejnych szcześliwie spędzonych lat.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajne. My kiedyś zrobiliśmy na studiach koleżance taki prezent - że była na okładce Playboya ;) Wszystko wydrukowane na sztywnym papierze. Była bardzo zadowolona.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniały pomysł! Z pewnością wykorzystam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulację! i kolejnych szczęśliwych lat razem:)
  Super pomysł na prezent:)

  OdpowiedzUsuń
 7. oo nie spotkałam się nigdy z czymś takim :)

  Lecę zobaczyć, co tam mają! ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. super pomysł...już kiedyś rzucił mi się w oczy..dzięki za przypomnienie :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Mój mąż został w ten sposób nowym ministrem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakby to miało być na urodziny, to pewnie też bym mojego zrobiła ministrem;)

   Usuń
 10. Świetny pomysł na prezent! Muszę go kiedyś sama wykorzystać.

  OdpowiedzUsuń