Kontakt/współpraca.

Jestem mamą dwójki dzieci zwanych pieszczotliwie Borsuczkami, żoną Szanownego Małżonka, kobietą pracującą i rozwijającą się. Blog traktuję poważnie aczkolwiek z pewnym dystansem i luzem. Chciałabym, żeby to miejsce nie było sztuczne, żeby przedstawiało nas takimi jakimi jesteśmy bez zbędnego słodzenia, ale też bez narzekania.

Podejmuję przeważnie tematy związane z dziećmi, ale z racji bycia normalną kobietą także typowo lifestylowe, małżeńskie, kulinarne, a ostatnio i pewnie w najbliższym czasie częściej, również budowlane i wnętrzarskie. 

Jeśli podoba Ci się to miejsce i moje podejście do świata i jesteś zainteresowany współpracą, to ze swojej strony proponuję:
  • wpis sponsorowany,
  • recenzję produktu,
  • zorganizowanie konkursu,
  • wpis na innych kanałach social media (Facebook, Instagram)
  • promocja na wyżej wymienionych

Warunki współpracy ustalam indywidualnie, jestem otwarta na propozycje, chętnie podejmuję nowe wyzwania i słucham porad bardziej doświadczonych w temacie. Jeśli masz pytania, pisz:


Do tej pory współpracowałam między innymi z takimi markami jak:

 

Przykładowe wpisy oparte na współpracy:


Poza blogiem prowadzę też fun page na Facebooku oraz profil na Instagramie. Oba kanały również traktuję poważnie i dbam o stały ruch i zainteresowanie.

Facebook - 2436 fanów.
Instagram - 690 fanów.

Szczegółowe statystyki bloga udostępniam na życzenie ponieważ jest to rzecz bardzo dynamiczna, a ja ze swojej strony staram się docierać do coraz większej liczby czytelników i "oglądaczy".


Na maile odpisuję najszybciej jak to możliwe, ale jeśli z jakiś powodów nie dostajesz odpowiedzi napisz jeszcze raz, na pewno się odezwę.

Pozdrawiam
Magda

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz