czwartek, 1 września 2016

Dobra zabawa plus dobroczynność czyli Spotkajmy się w Trójmieście vol. 2 - charytatywnie.

Spotkań blogerskich w całej Polsce jest tak wiele, że nie sposób nawet ich zliczyć, nie sposób się w nich połapać. Chciałabym być na wszystkich, chciałabym poznawać więcej ludzi, chciałabym brać udział w ciekawych wykładach, uczyć się nowych rzeczy, promować swoją działalność. Niestety, z wielu też muszę rezygnować. Czas, i nie oszukujmy się, budżet nie są z gumy i czasem przychodzi mi wybierać między wydarzeniami i wtedy zaczynają się schody. Co więc decyduje o tym, gdzie się wybierzemy, a gdzie nie? Och, różne aspekty, ale jest jedna sprawa, na którą zwracam szczególną uwagę. Czy, prócz osobistych korzyści, takie spotkanie będzie za sobą coś niosło.

Zapanowała ostatnio moda, bardzo słuszna moim zdaniem, na pomaganie. My, blogerzy, jesteśmy ludźmi poniekąd medialnymi. Mamy mniej lub więcej czytelników, ale do jakiejś grupy ludzi docieramy. Nie raz apelujemy do nich o pomoc dla dzieci, o dorzucenie się do jakiejś wzniosłej akcji. Fajnie, bardzo fajnie, ale wypadałoby również od siebie dać przykład. Stąd idea dodania do naszych, blogowych spotkań, licytacji na słuszny cel. I tym razem, na Spotkajmy się w Trójmieście, taki pomysł zaświtał i miałyśmy możliwość wylicytować piękne przedmioty, z których pieniążki zostały przekazane na małych podopiecznych z Domu Hospicyjnego "Bursztynowa Przystań" prowadzonego przez Stowarzyszenie Hospicjum im. św.Wawrzyńca w Gdyni


A oto nasi zacni sponsorzy, bez których nic by się nie udało:

9. Robótki z klasą - https://www.facebook.com/robotkizklasa/
10. Oceanic - http://www.oceanic.pl/
18. emiko-store.com - https://www.facebook.com/emikostore/
24. Publicat S.A - Grupa Wydawnicza - https://www.facebook.com/GrupaWydawniczaPublicatSA/

A ja z licytacji wróciłam ubogacona o takież oto piękne przedmioty.  
Cudna lampeczka, w której zdecydowanie zakochały się moje dzieci od Mablo, aromatyczne świeczunie od Bispol Candles i super gacioszki, które pewnie poczekają na następny rok, bo są za duże, ale nie mogłam się im oprzeć od Mamaja.


Oczywiście nie obyło się też bez standardowych i tradycyjnych toreb, z którymi każda blogerka wyszła ze spotkania. Zasilili je darczyńcy licytacji, ale również niezależni sponsorzy.

1. eprezenty - https://www.facebook.com/eprezenty/

 
 
8. Baby Shower Trójmiasto - https://www.facebook.com/babyshowertrojmiasto/

Nieskromnie powiem, że i ja miałam swój mały udział w licytacji, i to nie tylko jako ta licytująca, ale także jako darczyńca. Otóż dwie poduchy od Borsuczkowy domek znalazły tam swoich nowych właścicieli.


Myślę, że spisałyśmy się na medal. Doszkoliłyśmy się troszkę, poznałyśmy wzajemnie, pomogłyśmy dzieciakom, a w nagrodę dostałyśmy parę prezentów. Było fajnie i oby więcej takich akcji, bo warto pomagać.

Relacja ze spotkania dostępna TUTAJ.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz