wtorek, 14 lipca 2015

Chrzciny Zosi - zdjęcia.

Tydzień temu w niedzielę nasza Zosieńka miała swój wielki dzień. Chrzciny. 

Stresowaliśmy się tym dniem strasznie, baliśmy się, że standardowo ktoś nam wywinie jakiś numer, że coś wyjdzie nie tak, jak miało być. Niepotrzebnie. Było cudnie. Zosia wyglądała jak księżniczka, zachowywała się również, jak na księżniczkę przystało. Rozdawała uśmiech na lewo i prawo, w kościele zaznaczała swoją obecność śpiewami, ale gdy miała już dość, też potrafiła dać o tym znać.  

Fifi troszeczkę zagubiony, ale szybko się odnalazł w sytuacji i również bawił się dobrze.

Rodzina dopisała, chrzestni na medal, Zosia dostała całą masę pamiątek, o Filipku też nie zapomniano, było miło i radośnie.

A oto nasz mały Aniołeczek:

A tak prezentowała się suknia Zosi:


A to my w komplecie. To chyba pierwsze zdjęcie, na którym jesteśmy wszyscy razem. Chyba musimy to nadrobić i zrobić sobie specjalną sesję.


No i oczywiście nasz Fifinio. Idealny starszy braciszek próbował skraść Zosi imprezę. W kościele, w którym chrzciliśmy Zosię, jest zwyczaj, że ksiądz wychodzi po dziecko, rodziców i chrzestnych i dopiero z nim, przez środek, wszyscy przechodzą pod ołtarz, gdzie są przygotowane ławeczki. Tym sposobem, już trzeci raz przeszliśmy tą samą drogą. Pierwszy raz tylko we dwoje, drugi raz z Filipem i teraz z Zosią. To samo z miejscem, gdzie świętowaliśmy po uroczystości. Najpierw wesele, potem chrzciny Filipka, a teraz Zosi. Już do końca życia będziemy mieli ogromny sentyment do tych miejsc.

Podsumowując. To był nasz dzień. 

A pamiętacie, jak to było z Fifim. Jak się cieszyliśmy, że wszystko poszło dobrze i jak chwaliłam się zdjęciami?

10 komentarzy:

 1. Wyglądała ślicznie, jak mała królewna. ;)
  Cieszę się, że ten dzień Wam się udał.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dawno mnie nie było tutaj...:)
  Księżniczka jak z obrazka-piękna! Jak rośnie! Cudna jest!
  Zaprasza do nas-wróciliśmy :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczna mała księżniczka :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie Zocha wyglądała , prawdziwa dama:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pięknie wam wyszło i urocza z was rodzina. Naprawdę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudownie Zosia wyglądała:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Aż się Zosia zaczerwieniła od komplementów... Dziękujemy!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Fantastyczne zdjęcia, Zosia prezentuje się na nich naprawdę uroczo. Szczególną uwagę zwróciłam zwłaszcza na jej oryginalną, dziewczęcą sukienkę. Dla mojej Oli również kupiłam podobny stój na chrzciny, który udało mi się zakupić w bardzo dobrej cenie. Wybrana przeze mnie sukienka do chrztu z pewnością posłuży w przyszłości jeszcze niejednej dziewczynce.

  OdpowiedzUsuń