piątek, 20 marca 2015

Rozdanie w Borsuczkowym domku...

Jak niektórzy pewnie zauważyli, postanowiłam na wiosnę zrobić też coś dla siebie, coś co nie do końca kręci się tylko wokoło moich dzieci. Stąd pomysł na powrót do dawno porzuconego hobby. A hobby tym jest wszelkiego rodzaju rękodzieło. A ponieważ przy dwójce dzieci ogarnięcie takiego dłubania jest troszeczkę trudne, to postanowiłam zacząć od szydełka. Na fali tego pomysłu powstał nowy blog, Borsuczkowy domek..., gdzie będę wrzucała moje nowe twory, do bloga oczywiście dołączył FB i Instagram o tej samej nazwie. Oczywiście, jeśli ktoś jest zainteresowany czymś tam zamieszczonym zapraszam do kontaktu: kontakt@borsuczkowo.pl
Z czasem pewnie oprócz robótek szydełkowych zaczną się tam pojawiać też inne prace. Zobaczymy, jak to się rozwinie.
A na razie chciałam Was zaprosić na rozdanie organizowane właśnie wspólnie z Borsuczkowym domkiem...

Do wygrania jest zestaw:

Od Borsuczkowo:
     MOKOSH Glinka Biała - Kaolin - łagodna dla skóry, usuwa zanieczyszczenia, wygładza i uelastycznia. Cechuje ją lekka i jedwabista konsystencja. Można ją stosować do masek i kąpieli. Produkt 100% naturalny z najlepszej jakości surowca zgodnego z certyfikatem Ecocert.
     ETRE BELLE Wodoodporna kredka do oczu - długo utrzymująca się, miękka kredka typu Eyeliner o kremowej konsystencji umożliwia idealne obrysowanie oczu od rana do wieczora.

Od Borsuczkowy domek...:
       Komplet 6 podkładek pod kubki - 6 podkładek w kształcie kwiatuszka o średnicy ok. 10 cm. Kolor do wyboru z prezentowanych na blogu i FB.


Żeby powalczyć o nagrody, trzeba jak zwykle:
 - polubić FB Mamusiowo i Borsuczkowy domek...
 - udostępnić publicznie plakat konkursowy
 - zaprosić znajomych do zabawy przez otagowanie ich w komentarzu
 - napisać w komentarzu pod postem na FB, że bierze się udział
 - można (nie trzeba, ale będzie mi miło) dodać do obserwowanych oba blogi (Borsuczkowo i        Borsuczkowy domek...)


Zabawa będzie trwała od 20 do 27 marca do północy. Po tym czasie wylosuję zwycięzcę, którego poproszę o podanych danych do wysyłki i wybór koloru podkładek. Jeśli wszystko pójdzie sprawnie, to przed świętami przesyłka powinna być u nowego właściciela.

Życzę miłej zabawy i zachęcam do zaglądania do Borsuczkowego domku i na Instagram...

2 komentarze: